Czy masz pojęcie, że z dotacji unijnych może skorzystać zarówno osoba, która nie kieruje własną działalnością gospodarczą, jak i ludzie biznesu? Jeżeli jeszcze nie wykorzystywałeś takiej formy wsparcia to koniecznie sprawdź, ile możesz zyskać z pgconsulting.eu/strefa-szkolen-z-dotacja w Krakowie.

 

Dotacje unijne cieszą się dużą sławą. To interesująca opcja dla kredytu – w ten sposób np. przedsiębiorca może wystarać się o bezpłatną pomoc finansową i tym samym jeszcze lepiej niż dotychczas radzić sobie na rynku. W Krakowie przedsiębiorcy docenili już taką formę pomocy dofinansowania unijnego. Dla ludzi, którzy chcą rozpocząć przygodę z biznesem dotacje to strzał w 10.

 

dlaczego dotacje unijne tak zrewolucjonizowały rynek pracy?

 

Unijne środki

Przed dotacją

Po dotacji

Szansa na otworzenie własnej działalności

20,00%

60,00%

Wzrost zatrudnienia

0,60%

10,00%

Spadek zatrudnienia

0,50%

5,00%

Poprawa warunków pracy

40,00%

80,00%

 

W Krakowie również są przyznawane dotacje unijne. Warto rozważyć taką opcje jeśli chcemy otworzyć swój wymarzony biznes. Stawiajmy na takie zapomogi, ponieważ dają większą szansę na rozwój. Warunki tego udogodnienia preferencyjne w porównaniu z ofertą komercyjną. Będą mogły mieć niższe oprocentowanie, a firmom łatwiej będzie uzyskać zdolność kredytową.

 

Tagged Under